Usługa oceny dojrzałości cyfrowej polega na ustaleniu stanu faktycznego poziomu cyfryzacji organizacji, zgodnie z metodologia zaproponowana przez KE.
Prezentacja technologii Przemysłu 4.0 z wykorzystaniem zautomatyzowanej linii demonstracyjnej wyposażonej w zautomatyzowane stanowiska, roboty.
Demonstracje możliwości wykorzystania wirtualnej oraz poszerzonej rzeczywistości w procesach produkcyjnych.
Szkolenie dotyczące systemu analityki biznesowej (BI) zintegrowanego z elementami systemu informacji przestrzennej (openGIS), z dostępem do otwartych
Prezentacja technologii i szkolenie z zakresu automatyki oraz IIoT stosowanych w procesach przemysłowych.
Szkolenie podstawowe z obszaru cyfrowych technologii przyrostowych (druk 3D) jest ukierunkowane na potrzeby przedsiębiorstwa, które są na wczesnym etapie ich adaptacji.
Szkolenie przeznaczone dla wszystkich pracowników organizacji, którzy na co dzień korzystają z komputerów, telefonów, poczty czy kont firmowych.
Szkolenie podstawowe dotyczące zagadnień związanych ze sztuczną inteligencją m.in.: typy i zastosowania sztucznej inteligencji, big data i analiza danych.
Szkolenie podstawowe dotyczące możliwości wykorzystania technologii Sztucznej Inteligencji w firmie w zakresie automatyzacji procesów produkcyjnych i biznesowych.
Szkolenie specjalistyczne z obszaru cyfrowych technologii przyrostowych (druk 3D), których forma i zakres są dostosowywane do potrzeb i specyfiki przedsiębiorstwa.
Praktyczne szkolenia w trakcie, których przedstawione zostaną technologie podstawowe, jak i zaawansowane, związane z robotyką i automatyką przemysłową.
Eksperckie szkolenia z obszaru nowoczesnych rozwiązań wykorzystywanych w zrobotyzowanych liniach produkcyjnych, realizowane na podstawie określonych.
Szkolenia i warsztaty specjalistyczne zapewniające firmie wsparcie eksperckie w obszarze cyberbezpieczeństwa, dostosowane formą i zakresem do potrzeb i dojrzałości cyfrowej firmy.
Warsztat szkoleniowy polegający na zademonstrowaniu kilku przykładów skutecznie przeprowadzonych automatyzacji procesów z wykorzystaniem technologii.
Szkolenie podnoszące świadomość pracowników w obszarze cyberzagrożeń poprzedzone badaniem poziomu świadomości organizacji przed rozpoczęciem.
W ramach szkolenia zaprezentowane będą aktualne rozwiązania, wykorzystujące AI, których celem jest optymalizacja inteligentnych systemów w zakresie
Jednodniowe spotkanie warsztatowe z kierownictwem firmy oraz właścicielami kluczowych procesów biznesowych, podczas którego zostaje uzgodniona.
Szkolenia podnoszące świadomość w obszarze cyberbezpieczeństwa wspomagające organizacje w świadomym podnoszeniu dojrzałości swojego Systemu.
Szkolenie obejmujące trendy, zagrożenia i korzyści wynikające z wdrożeń technologii AI w branży reprezentowanej przez klienta.
Usługa audytu technologicznego koncentruje się na szczegółowej diagnostyce przedsiębiorstwa oceniającej potencjał wykorzystania produkcji cyfrowej.
Usługa audytu technologicznego koncentruje się na szczegółowej diagnostyce przedsiębiorstwa oceniającej potencjał wykorzystania produkcji cyfrowej.
W ramach usługi badany jest poziom bezpieczeństwa informatycznego firmy, dostosowany do jej specyfiki i może dotyczyć jednego lub kilku obszarów.
Usługa ma na celu przeprowadzenie audytu bezpieczeństwa oraz oceny ryzyka dla wybranego systemu/aplikacji, przeprowadzeniu testów penetracyjnych.
Usługa polega na przygotowaniu analizy planowanego przedsięwzięcia w kontekście zastosowania konkretnych technologii w procesach logistycznych.
Audyt dokumentacji obejmuje zdefiniowane wcześniej krytyczne z punktu widzenia bezpieczeństwa obszary działania przedsiębiorstwa pod względem prawnym.
Audyt technologiczny, który opiera się na pracy z klientem i ma na celu rozpoznanie procesów biznesowych i przemysłowych. Działanie ma na celu zrozumienie.
Audyt linii produkcyjnej i/lub procesów logistycznych w siedzibie klienta. Audyt zakończony raportem prezentującym proponowane usprawnienia.
Celem usługi jest identyfikacja potencjalnych możliwości wdrożenia rozwiązań z zakresu wirtualnej lub rozszerzonej rzeczywistości w celu wsparcia procesów.
Usługa ma na celu analizę procesów firmy pod kątem zidentyfikowania potrzeb i możliwości wdrożenia i doboru rozwiązań cyfrowych w obszarze przetwarzania danych.
Usługa analizy procesu skupia się na dogłębnej ocenie i zrozumieniu istniejących ścieżek, procesów lub procedur w organizacji.
Analiza procesu obejmie przygotowanie mapy procesowej oraz instrukcji procesu. W trakcie prac ujawnione zostaną miejsca ewentualnej potrzeby standaryzacji.
Analiza procesów zarządzania danymi w wybranym obszarze działalności Klienta, pod kątem wymagań rynku (UODO) w zakresie ochrony danych osobowych.
Usługa polega na sformułowaniu indywidualnego planu cyfrowej transformacji w obszarze technologii przyrostowych (druk 3D). Plan zostanie przygotowany.
Usługa opiera się na analizie danych produkcyjnych przedsiębiorstwa, a zakończona jest dostarczeniem planu transformacji cyfrowej wskazującego.
Usługa obejmuje doradztwo i konsultacje w celu opracowania indywidualnego planu działań niezbędnych do transformacji cyfrowej klienta, które umożliwią.
Usługa planowania transformacji cyfrowej koncentruje się na analizie możliwości organizacji, jej potrzeb i ścieżki dojścia do najbardziej optymalnego modelu.
Usługa polega na analizie obecnych procesów i zaproponowaniu możliwości optymalizacji i automatyzacji procesów o wysokim stopniu powtarzalności.
Usługa polega na przygotowaniu dokumentacji opisującej oczekiwania i wymagania przedsiębiorstwa w zakresie logistyki.
Usługa polega na identyfikacji, wskazaniu i uzasadnieniu potencjalnych obszarów w przedsiębiorstwie do przeprowadzenia transformacji cyfrowej wdrażającej.
Usługa polegać będzie na realizacji próbnego wdrożenia druku 3D w ramach doskonalenia wybranego wyrobu z wyższym potencjałem.
W ramach usługi przeprowadzone zostanie pilotażowe zastosowanie rozwiązań z obszaru technologii chmurowych, obliczeniowych lub zarządzania danymi.
Usługa Proof of Concept obejmuje implementację prototypu dedykowanej aplikacji. Warunkiem koniecznym jest analiza procesu poddawanego cyfryzacji.
Usługa polega na pilotażowym wdrożeniu automatyzacji wskazanego przez Klienta procesu. Będzie się składać z kilku etapów: analizy procesu, przeprowadzenia automatyzacji.
Usługa ma na celu zapewnienie klientowi możliwości przetestowania organizacji pod kątem świadomości cyberzagrożeń.
Wdrożenie POC w zakresie logistyki. W szczególności access control, yard management i inteligent warehouse dla MŚP.
Wdrożenie POC w zakresie bezpieczeństwa RODO. Wykorzystane będą własne rozwiązania przygotowane w ramach zrealizowanych w przeszłości projektów.
Usługa polega na pilotażowym wdrożeniu rozwiązania wykorzystującego sztuczną inteligencję usprawniającego działanie procesu biznesowego.
Usługa polega na realizacji testów technicznych i wyborze aplikacji na podstawie próbek dostarczonych przez klienta.
Usługa wsparcia firmy w trakcie procesu wdrożenia wybranej technologii druku 3D w przedsiębiorstwie.
Usługa polega na zapewnieniu wsparcia poprzez konsultacje podczas wdrażania przez klienta planu transformacji cyfrowej w obszarze usług chmurowych.
W ramach przygotowania do wdrożenia automatyzacji procesów biznesowych omówiony zostanie plan transformacji cyfrowej przedsiębiorstwa.
Usługa polega na optymalizacji i wsparciu wdrożenia automatyzacji procesów o wysokim stopniu powtarzalności, czasochłonnych lub wykorzystujących zasoby ludzkie.
Usługa polega na kompleksowym nadzorze nad całym procesem inwestycyjnym począwszy od projektu planowanego rozwiązania.
Wsparcie przy wprowadzeniu nowoczesnych technologii w firmie, które pociągnie za sobą realne korzyści. Celem mentoringu jest znalezienie rozwiązań AI.
Wsparcie w zakresie doboru rozwiązania technicznego oraz przygotowania rozwiązania służącego poprawie produktywności linii, eliminacji przestojów oraz zmniejszenia energochłonności procesu produkcyjnego.
Spotkanie konsultacyjno- informacyjne dotyczące możliwości finansowania transformacji cyfrowej firm ze środków unijnych i krajowych.
Spotkania mające na celu przekazanie informacji o źródłach finansowania zewnętrznego i możliwościach ich pozyskania. Realizowane w ramach wydarzeń.
Działanie polega na konsultacjach z przedsiębiorcami w ramach punktu konsultacyjnego dotyczącego wsparcia firm z funduszy UE.
Usługa doradztwa w zakresie pozyskiwania finansowania zewnętrznego.
Usługa doradztwa w zakresie pozyskiwania finansowania zewnętrznego.
Polska Strefa Inwestycji to ustawowy instrument wsparcia dla przedsiębiorców planujących nowe inwestycje.
Działanie polega na ułatwieniu MŚP operującym na terenie Dolnego Śląska otrzymania dostępu do konkurencyjnych zwrotnych instrumentów finansowych.
Usługa inkubacji zaprojektowana jest na okres 6-ciu miesięcy.
Jako Cyfrowa Platforma Innowacji (CPI) to miejsce, gdzie technologia spotyka się z potrzebami rynku. Dzięki dołączeniu do naszej inicjatywy możecie:
Nasza platforma to nie tylko narzędzie do nawiązywania kontaktów, ale także przestrzeń do wymiany doświadczeń, pomysłów i inspiracji. Jesteśmy przekonani, że dzięki współpracy na naszej platformie, Wasza firma zyska nowe perspektywy rozwoju.
Zapraszamy Was do aktywnego udziału i korzystania z tej możliwości.
Jako WRO4digITaI jesteśmy tutaj, aby skutecznie pomóc Twojej organizacji w rozwoju cyfrowym. W tym celu zapraszamy Cię do wypełnienia, krótkiej, 10 minutowej ankiety zaprojektowanej w oparciu o wystandaryzowaną metodologię. Przeprowadzenie badania dojrzałości cyfrowej ma na celu weryfikację słabych i mocnych stron Twojej organizacji, tworząc płaszczyznę do dyskusji nad kierunkiem zmian. Analiza pozwoli również na zaoferowanie możliwie najlepiej dopasowanych rozwiązań i technologii cyfrowych dla Twojej firmy.
Pamiętaj, że wprowadzone przez Ciebie dane traktujemy bardzo poważnie, dlatego prosimy o wiarygodne wypełnienie formularzy. Nie musisz również martwić się o bezpieczeństwo wprowadzonych danych, ponieważ są one zabezpieczone w sposób wykluczający dostęp osób trzecich. Po wypełnieniu formularzy otrzymasz instrukcje dotyczące następnych kroków naszej współpracy.
Powodzenia !